UA
RU
EN
Ортодонтія


Здорові зуби - насамперед рівні зуби. Ви, напевно, не замислювалися, але такі проблеми як часте виникнення карієсу, швидке стирання зубної емалі, біль м'язів обличчя і шиї, захворювання ясен є наслідками неправильного прикусу.

Так що, неправильний прикус - це не тільки недосконалий зовнішній вигляд зубів, але ще й підвищена небезпека виникнення серйозних захворювань порожнини рота і скронево-нижньощелепного суглоба.

Природно, що вирівнювання зубів відбувається легше в дитячому та юнацькому віці. Але сучасні брекет-системи, впевнено витіснивши традиційні зубні пластинки, дозволяють виправити прикус людям різного віку. 

Сучасна ортодонтія пропонує різноманітні системи вирівнювання зубів, розібратися з якими допоможуть тільки фахівці. Лікар-ортодонт клініки "Профі Дентал" - це справжній чародій. Адже будь-яка проблема, пов'язана з патологією прикусу, вирішується за допомогою його знать, досвіду та сучасної брекет системи. Проте пацієнт має бути налаштований на плідну співпрацю задля досягнення прекрасного естетичного результату та функціональності. Наша клініка пропонує новітню систему DAMON, що відповідає усім вимогам ортодонтичного лікування.

 

Перед будь-яким ортодонтичним лікуванням в клініці "Профі Дентал" пацієнт проходить комплексне обстеження. Невід'ємною складовою є аналіз панорамного рентгенологічного знімку та ТРГ. Також проводиться аналіз моделей щелеп в артикуляторі за індивідуальними оклюзійними кривими.

Брекет- система підбирається під кожного пацієнта індивідуально із урахуванням складності патології та побажань пацієнта.                                                        

Брекет система може бути металевою, керамічною чи комбінованою.       

В медичному центрі стоматології "Профі Дентал" досвідчений лікар-ортодонт допоможе підібрати найкращий варіант для оптимального ортодонтичного лікування, що зробить вашу посмішку бездоганною!

 

                      Ортодонтичні мікроімпланти

Мікроімплантація - це нова технологія в ортодонтії, поява якої принципово змінила можливості ортодонтичного лікування. Мікроімплантація дозволяє прискорити процес лікування і досягти більш точних результатів, як з естетичної точки зору, так і з позиції створення добрих контактів між зубами.

Мікроімпланти - це крихітні гвинти унікального дизайну, зроблені з чистого титану (99,2%) або його сплаву. Завдяки цьому вони повністю біосумісні з тканиною організму. Ортодонтичний мікроімплант, на відміну від ортопедичного, істотно тонше (1.2-1.3 мм) і має гладку поверхню, тому що не передбачається, що подібний імплант остеоінтегрується з кісткою пацієнта.

Для переміщення неправильно розташованих зубів необхідна опора, за допомогою якої можна пересувати зуби в потрібному напрямку. У класичній брекет-системі такою опорою служать власні зуби пацієнтів, які теж в свою чергу схильні до зміщення. Тепер же з'явилася можливість використовувати штучні опори - мікроімпланти, які розміщуються в необхідному (оптимальному) для лікування місці і на відміну від природних зубів, не схильні до зміщення. Саме це суттєво і підвищує ефективність ортодонтичного лікування.


 У чому переваги ортодонтичного лікування за допомогою мікроімплантів:

Використання мікроімплантів зменшує терміни ортодонтичного лікування на 25-50%.
Застосування мікроімплантів дозволяє в ряді випадків взагалі обійтися без використання брекет-системи або звести число брекетів до мінімуму.
Мікроімпланти часто дозволяють проводити ортодонтичне лікування без видалення зубів у таких випадках, як велика скупченість зубів, перехресний, глибокий, відкритий прикус і д.р., які з традиційної точки зору вимагають необхідного хірургічного втручання.
Використання мікроімплантів дає більш передбачуваний результат та надійність ортодонтичного лікування, так як хід лікування більше контролюється лікарем і в меншій мірі залежить від пацієнта. При традиційному ортодонтичному лікуванні часто неможливо сформувати правильний прикус, якщо пацієнт не буде добре носити міжщелепні еластики або виконувати інші рекомендації лікаря.
  

Як відбувається установка мікроімпланти?

    

Процедура установки мікроімпланту проходить дуже швидко і абсолютно безболісно, займає всього 5-10 хвилин. Під місцевою анестезією мікроімплант встановлюється в товщу кісткової тканини (ясна) між краями сусідніх зубів. Головка мікроімпланту виступає над поверхнею ясен - до неї за допомогою спеціальних пристосувань (еластичної нитки, ланцюжка, пружини) буде додаватися ортодонтична сила, необхідна для переміщення зубів.

Як довго мікроімпланти будуть перебувати в порожнині рота і чи не шкідливо це для здоров'я?

Мікроімпланти будуть видалені з порожнини рота в кінці курсу ортодонтичної корекції. Навіть, якщо вони залишаться в порожнині рота після лікування, то не викличуть ніяких побічних ефектів, оскільки вони біологічно інертні і повністю сумісні з тканинами людини. Матеріал, з якого виготовлені мікроімпланти, ідентичний матеріалу зубних імплантатів, широко використовуваних для протезування.

Мікроімпланти дозволяють істотно розширити можливості лікаря-ортодонта, успішно справлятися з найскладнішими випадками, не вдаючись до видалення здорових зубів, а також скоротити терміни лікування майже в два рази і досягти більш точних результатів. Використання мікроімплантів - це впевнений крок до швидкого та ефективного досягнення Вашої ідеальної посмішки!