UA
RU
EN
Пародонтологія

Пародонтологія.

Більше 85% людей на земній кулі не з чуток знають про захворювання пародонту. Але не завжди консервативне лікування виявляється ефективним. У таких випадках ми використовуємо різноманітні методики, що поліпшують гігієнічний стан, збільшують об'єм кісткової тканини, нормалізують функціонування тканин пародонту. Одним із найбільш прогресивних є використання апатару Вектор.

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Він дозволяє досягти стійкого результату та покращити стан тканин пародонту. З появою німецького апарату Vector сумнівів в ефективності ультразвукових методів лікування пародонтиту не залишилося, оскільки завдяки його унікальній конструкції усувається головна проблема - хаотичність биття чистячого інструменту. Ультразвукові коливання передаються в інструмент через резонансний контур, в результаті інструменту повідомляються впорядковані коливання - він здійснює рухи строго уздовж поверхні, що очищається зуба. Бічні вібрації більш не дратують тканини ясен у пародонтальних кишенях і не руйнують поверхні коренів зуба, так що Vector придатний навіть для лікування пародонтиту у пацієнтів з високою чутливістю. Завдяки впорядкованості коливань збільшується і глибина проникнення ультразвуку - до 11 мм., Що в багатьох випадках дозволяє обійтися без хірургічних методів лікування.

 Система Vector орієнтована на причину захворювання. Система Vector видаляє біоплівку, бляшки, зубний камінь, ендотоксини, а також швидко і ефективно елімінує бактерії викликають захворювання. При використанні системи Vector Ви працюєте ергономічно і високим ступенем тактильної чутливості навіть в кишенях глибиною більше 5, 9 і навіть 11 мм.

                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У процесі обробки зубодесневого кишені на робочий інструмент подається суміш, що містить частинки гідроксиапатиту розміром 10 нм. Впорядковано вібруючи в ультразвуковому полі, ці частинки повністю видаляють із зубоясенної кишені підясенні відкладення, ендотоксини і полірують поверхню зуба.

Крім того, гідроксиапатит сприяє швидкому відновленню ясен після процедури.

Для чищення апаратом Vector використовуються гнучкі інструменти з композитних матеріалів, що дозволяє очищати поверхні складної форми: коріння зубів і глибоко розташовані кріплення імплантантів. Фактично, апарат Vector - єдина альтернатива в цьому випадку.                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лікування захворювань пародонту за допомогую системи  Vector створює оптимально комфортні умови для пацієнта, так як в процесі і після чищення зубоясенних кишень практично не виникає неприємних відчуттів.