UA
RU
EN
Дитяча стоматологія

Існує міф про те, що молочні зуби не потрібно лікувати. Але якщо не лікувати вчасно молочні зуби, то виникають порушення прорізування постійних зубів, і як наслідок патології щелепно-лицевої системи. Усі неліковані молочні зуби- це джерело інфікування зачатків постійних зубів. Про це потрібно знати, щоб не допускати таких ускладнень.

На жаль, не всі батьки знають, що чистити зуби дитині потрібно з першого зубчика який прорізався. Для цього потрібно використовувати спеціальні зубні пасти, що розроблені виключно для таких малюків. Вони у своєму складі не містять консервантів, і абсолютно безпечними для здоров'я малечі. Їх можна ковтати, вони приємні на смак. І це не розкіш, а необхідність. Все більше "пляшечковий карієс" зустрічається у маленьких діток. Адже нічне годування та відсутність належної гігієни в ротовій порожнині створюють ідеальні умови для розвитку патогенної мікрофлори. Зрештою молочні зуби починають вражатись карієсом, і як наслідок не вчасного лікування иникає нестерпний біль, набряк, що є ознаками пульпітів та періодонтитів. А раннє видалення молочних зубів призводить до патології постійних зубів, яким не вистачає місця в зубному ряду і виникають щелепно-лицеві деформації. Таким чином молочні зуби МОЖНА і ПОТРІБНО лікувати!

Сучасна дитяча стоматолгія- це справжня пригода в світ здорових зубів. Адже матеріали і методи які ми використовуємо створюють для дитини ілюзію казки!  У клініці "Профі Дентал" ставлять незвичайні пломби, а магічні кольорові! Тому усі стереотипи руйнуються, коли ви потрапляєте до нашої Зубної Феї)                

Усі захворювання зубів та ясен починаються з гігієни ротової порожнини. А ніхто не навчить краще правильно чистити зубки окрім компетентного лікаря. Не чекайте поки у дитини  зруйнуються зуби чи, ще гірше, почнеться нестерпний біль. Завітайте до нас на безкоштовну консультацію та в ігровій формі ознайомтесь із станом зубчиків у вашого малюка, уникаючи фобій стоматолога на все життя!

Адже необхідно ще з дитинства подружитись із лікарем, для того щоб не лікуватись,а просто приходити посміхаючись в гості =)