UA
RU
EN
Хірургічна стоматологія

1. Імплантологія

На сьогоднішній день можна повернути втрачені зуби легко та безпечно. Імплантація дає змогу відновити повноцінну жувальну ефективність при цьому покращити якість життя.

В нашому стоматологічному центрі імплантація проводиться на найсучаснішому обладнанні та за новітніми технологіями. Тільки вона дозволяє повноцінно відновити жувальну ефективність та естетичну складову протезування. Імплантати є інноваційним методом вирішенням проблеми адентії (відсутність зуба). Тривала історія їхнього використання і статистичні дані свідчать про довготривале функціонування і безпеку протезів з опорою на імплантати.  

                                                           

 Однак, не всі системи можуть повною мірою задовольнити запити як пацієнта, так і лікаря-спеціаліста. Саме тому медичний центр стоматології "Профі Дентал" володіє можливістю індивідуального підбору довжини та діаметру імплантата. Наша клініка пропонує пацієнтам лише найвищу якість та надійність імплантів фірми Straumann.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось вже більше сорока років зубні імплантати виробництва Швейцарії дозволяють відновити втрачені зуби повністю і надовго. Зубні імплантати піддаються науковим дослідженням та випробуванням та успішно використовувалися в лікуванні зубів протягом багатьох десятиліть. Вони замінюють один або більше втрачених зубів, або надійно утримують в роті зубні протези. Імплантат бере на себе функцію кореня зуба і таким чином стає основою для зубного протеза. Тільки у  Швейцарії в 2005 році було успішно встановлено більше 35 000 імплантатів. Нарешті, що важливо, зубні імплантати стають як ніколи популярними завдяки переконливим показниками успішного лікування - понад 96%.

І для Вас зубні імплантати можуть стати способом повернути кращу якість життя, впевненість у собі і природні відчуття.

У чому переваги зубних імплантатів?

Привабливе рішення при високих вимогах. Зуби з опорою на імплантати, вочевидь, забезпечують найбільш природне рішення з естетичної та функціональної точки зору. Вони гармонійно вписуються в зубну дугу і не тільки фіксуються так само надійно, як природні зуби, але їх неможливо відрізнити від натуральних зубів по функції та зовнішнім виглядом у повсякденних умовах.

Зубні імплантати допомагають зберегти здоров'я зубів

У порівнянні із звичайними мостовидними протезами,що вимагають припарування сусідніх зубів для утримання штучних коронок, система імплантатів дозволяє зберегти здорові тканини сусідніх зубів. 

                                            

Ефективний захист проти втрати кісткової тканини. Як природні корені зубів, імплантати рівномірно передають жувальні сили на кістку щелепи. Цей вплив посилюється під час жування, точно так само, як у природних зубів, і таким чином, підтримується первинна форма кістки. Якщо ця напруга відсутня, щелепна повільно зменшується в об'ємі.

Надійна фіксація є ще однією перевагою зубних імплантатів. Пацієнтам не доводиться зустрічатися з незручностями звичайних зубних протезів, такими як болючість в точках тиску і погана фіксація. Крім того, піднебіння більше не покривається матеріалом зубного протезу. Це не тільки позитивно впливає на мову, але також гарантує, що не будуть порушені природний смак і задоволення від їжі.                         

 

                                              

Якість імплантату і його функціональна довговічність залежать насамперед від чистоти матеріалу, з якого він виготовлений. Чистий титан, з якого виготовлені імплантати Straumann (Штрауман), є для організму біоінертним матеріалом і не чинить на тканини негативного впливу. Більшість фірм-виробників імплантатів додають в титан ванадій, який може викликати небажані біологічні реакції. Лише деякі фірми володіють технологіями виготовлення імплантатів з чистого титану. Найвідомішою з них є швейцарська фірма Straumann (Штрауман).

Крім того, Straumann (Штрауман) володіє унікальною технологією обробки внутрішньої частини імплантату, в результаті якої в його структурі створюються глибокі пори. Інші типи імплантатів піддаються струменевій обробці піском, яка здатна створювати лише шорсткість на їх поверхні. Унікальна технологія обробки визначає високу механічну стійкість і функціональну довговічність імплантатів Straumann (Штрауман).

                                                                             

Після установки імплантатів відбувається не просто їх "приживлення", як можна чути скрізь, а так звана "остеоінтеграція". При точно встановленому імплантаті фірми Straumann (Штрауман) кістка вростає в глибокі пори титанового імплантату. Відсутність ванадію робить цей процес ідеальним і безперешкодним. В результаті площа дотику двох механічний структур - кістки та імплантата фірми Straumann (Штрауман) збільшується в рази. Виникає єдиний механічний і функціональний комплекс - кістка-імплантат. Пацієнт може пережовувати їжу без неприємних відчуттів і страху.

 

2. Атипове видалення зубів

Перехід на більш м'яку їжу і деякі інші фактори історично призвели до того, що розміри щелепи зменшилися, тому третім кутнім зубам (так званим «зубам мудрості») часто недостатньо місця для прорізування і ефективного жування їжі. Якщо є дефіцит місця в зубному ряду, то такий зуб може прорізатись лише на половину і постійно давити на сусідній  моляр, що створить умови для розвитку патологічних процесів в цій ділянці. І зазвичай від такого положення більшої шкоди зазнає вже прорізаний сьомий зуб, який нормально функціонує, займаючи своє повноцінне положення, але при цьому псується від восьмого зуба.                                                                                 

На жаль, незадовільна гігієна цієї області, постійний тиск на другий корінний зуб, ортодонтичні проблеми призводять до появи хронічного запалення, яке вимагає (при загостренні) невідкладної хірургічної допомоги, аж до стаціонарного лікування. Однак, якщо своєчасно вирішити це питання на користь видалення, багатьох проблем вдається уникнути або вирішити їх з найменшими витратами часу, нервів і власного здоров'я.

 

 

 

 

 

 

 3. Резекція верхівки кореня зуба з ретроградним пломбуванням.

                              

Будь-яке ендодонтичне втручання спрямоване на припинення надходження мікроорганізмів і продуктів їх життєдіяльності з каналу зуба в навколишні тканини, а також на консервативне лікування кіст і кістогранульом. У важких випадках, коли неможливо розпломбувати раніше невдало лікований канал, у зв'язку зі складною анатомією кореневої системи,на допомогу приходить хірургія. Операція цистектомії (видалення кісти з частиною пов'язаного з нею кореня і подальшим пломбуванням кореня через операційну рану) дозволяє надійно закрити отвір каналу і уникнути рецидиву.