UA
RU
EN
Естетична стоматологія

        Відбілювання зубів

Протягом життя зуби піддаються постійному впливу різних барвників, які містяться в харчових продуктах, напоях, лікарських препаратах, тютюні й косметичних засобах. Як наслідок, виникає дисколорит - зміна кольору зуба. Барвники можуть осідати на поверхні або проникати в тверді тканини зуба. Нерідко причиною зміни кольору є травма зуба або його ендодонтичне лікування (лікування каналів), а так само порушення формування і дозрівання зубів (флюороз, гіпоплазія, тетрациклінові зуби) у всіх випадках зміни кольору зубів показано професійне відбілювання.

Відбілювання зубів - це зміна їх кольору за допомогою високоякісних професійних відбілюючих препаратов. Сучасні відбілюючі системи чудово справляються з проблемою, дозволяючи досягти значного і тривалого відбілюючого ефекту.

МІФИ про відбілюванні зубів

Міф перший: Відбілювання зубів - шкідлива для здоров'я процедура.

Сучасне отбеліваніе- це безпечна і адаптована під структуру зубів система. У США, однією з найрозвиненіших в плані стоматології країн, відбілювання є однією з найбільш затребуваних стоматологічних процедур.

Міф другий: Відбілювання зубів не дає стійкого результату.

 Ця думка з'явилася через те, що в більшості клінік за відбілювання намагаються видати звичайну профілактичну чистку зубів від нальоту і каменів. Не слід плутати очищення зуба від нальоту і зміна кольору зуба за допомогою отбеливающей системи. У першому випадку зуб набуває свій звичайний природний колір, а в другому - ми змінюємо колір зуба в бік більш світлого під впливом хімічних процесів.

Міф третій: Зуби стануть знову темними від їжі.

Так, в перші 48 годин після проведення процедури відбілювання є подібні рекомендації, але потім ніяких обмежень немає. Просто пацієнти, які провели цю процедуру, самі намагаються спочатку зменшити споживання фарбувальних продуктів. З часом звички все-таки беруть верх над розумом, і пацієнти ведуть звичайний свій спосіб життя і харчування. Це жодним чином не впливає на збереження кольору зубів після відбілювання. Єдиним чинником, що впливає на стан зубів і їх колір, є дотримання гігієни.

Міф четвертий: Відбілювання зубів - болюча процедура.

Якісне відбілювання абсолютно безболісне. Неприємним і болючим відбілювання зубів може бути при використанні дешевих систем відбілювання на основі кислоти і перекису водню, так зване хімічне відбілювання. Такі системи можуть приносити і шкода емалі зубів, так як не заміняють в структурі емалі органічні сполуки, а лише окислюють їх.

Міф п'ятий: Відбілювання зубів - невиправдано дорога процедура.

Дорого коштує та система відбілювання, яка не тільки не приносить шкоди, а навпаки зміцнює поверхню зуба. Це відбувається за рахунок заміни органічних складових емалевого матриксу на більш тверді мінеральні компоненти. При проведенні відбілювання відбувається окислення органічних складових емалевих призм. Паралельно з цим процесом відбувається насичення емалі спеціальним мінеральним комплексом, який підвищує твердість емалі на 25-37%.

Ефективність і якість сучасних відбілюючих систем перевірено часом і доказом цього є відсутність небажаних наслідків для зубів і ясен після відбілювання. У ряді після проведеного відбілювання знижується чутливість зубів і збільшується щільність емалі. Це результат дії препаратів фтору, калію і кальцію, які входять до складу відбілюючих систем.Система професійного відбілювання Beyond Power Whitening System.

В даний час відбілюючі системи Beyond Power Whitening System стали більш досконалими завдяки використанню в них АФК - аморфного фосфату кальцію. АФК заповнює дефекти і подряпини на емалі зубів, і відразу кристалізується, утворюючи нерозчинний апатит (структурний компонент емалі зубів). В результаті чого знижується проникність емалі, значно зменшується чутливість зубів, забезпечується захист від карієсу. У результаті відбілювання зубів Beyond Power Whitening System стало безпечним, більш комфортним.

При відбілювання зубів системою Beyond Power Whitening System, що включає лампу (Whitening Accelerator) і набір витратних матеріалів, відбувається швидке окислення як поверхневих, так і глибоких пігментів, що забарвлюють зуби. Завдяки спеціальній формулі гелю, активируемого світлом лампи-акселератора з інтенсивністю довжини хвилі 480-520 нм, вся процедура займає 30 хвилин, тобто за одне відвідування пацієнтом стоматологічного кабінету.

Існує, мабуть, одне абсолютне протипоказання для проведення професійного відбілювання - наявність алергічних реакцій на перекис водню або інші компоненти відбілюючих систем. Не рекомендується проводити відбілювання зубів вагітним і годуючим жінкам - так як дослідження на цій групі пацієнтів, зі зрозумілих причин, не проводилися. У країнах Європи та Америки професійне відбілювання проводити з 13 років. М проводимо професійне відбілювання після 18 років, коли раніше - за погодженням з батьками і відповідно до стану порожнини рота дитини.

 

Ваші зуби стануть білосніжними, а емаль зубів міцною і гладенькою!

                            Вініри

Вініри- це надтонке керамічне покриття зубів, що дозволяє досягти бажаної естетики з мінімальним препаруванням зубів. Товщина вінірів всередньому складає 0,2-0,7 мм. За рахунок мікроінвазивної методики вдається отримати блискучий естетичний результат. Керамічні вініри не втрачають кольору і блиску. Ви можете насолоджуватись кавою та мати сяючу білосніжку посмішку протягом багатьох років!

Вініри виготовляються непрямим методом- тобто в зуботехнічній лабораторії. Перед тим як почати виготовлення вінірів пацієнт має змогу приміряти майбутню посмішку безпосередньо в кріслі у стоматолога. Для цього створюється попередній Mock-Up в програмі DSD. Таким чином пацієнт може зробити тест-драйв майбутніх вінірів та висловити свої побажання щодо кольору, розмірів, форми зубів. Потім вініри виготовляються та фіксуються на зуби. 

В завершенні пацієнт отримує очікуваний результат та бездоганну сяючу посмішку!